Aktualności

Nowa wersja LUSAS 15.0 już tuż, tuż

2014.03.25

Producent opraogramowania LUSAS Ltd. zapowiedział wypuszczenie w najbliższych dniach nowej wersji programu LUSAS. Obecnie trwają testy wersji Beta. O szczegółach i nowościach poinformujemy Państwa poprzez Newsletter.

Co raz większe zainteresowanie programem LUSAS

2014.03.18

Dziękujemy za coraz większe zainteresowanie programem LUSAS. W ostatnich dniach notujemy zanaczną liczbę rejestracji na naszej stronie internetowej. Obecnie następuje też rekonfiguracja strefy klienta, aby bardziej usprawnić kontakt z Państwem.

Wizyta w centrali FEA Ltd.

2014.03.07

W dniach 05-06.03 br. byliśmy gośćmi firmy FEA Ltd. - producenta oprogramowania LUSAS. Centrala firmy położona jest bezpośrednio nad Tamizą w Kingston niedaleko Londynu. Mogliśmy dyskutować o planach rozwoju firmy i samego oprogramowania. Wizyta była inspirującym doświadczeniem.

Wydział Inżynierii Lądowej PK używa oprogramowania LUSAS

2014.02.18

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej zakupił oprogramowanie LUSAS w wersji akademickiej. W związku z tym studenci, a zwłaszcza dyplomanci tego wydziału, będą mogli wykorzystywać to oprogramowanie w swoich pracach dyplomowych.

Ruszył dział FAQ

2014.01.31

Dla wszystkich użytkowników programu LUSAS oraz zainteresowanych dostępny jest dział FAQ. Można tu znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące samego programu LUSAS oraz sposobu modelowania w MES różnych zagadnień mechanicznych. Zapraszamy do zadawania pytań.

Nowa strona www

2014.01.30

Od dzisiaj ruszyła nowa strona www firmy CG Structural Consulting. Została ona dostosowana do potrzeb klientów i użytkowników programu LUSAS. Zachęcamy do rejestracji na naszych stronach internetowych. W zamian otrzymujecie Państwo najnowsze materiały dot. programu LUSAS, a klienci komercyjni i akademiccy dodatkowo wsparcie techniczne.

Oficjalny przedstawiciel LUSAS FEA Ltd. w Polsce

2014.01.03

W rok 2014 Spółka CG Structural Consulting wkroczyła jako przedstawiciel LUSAS FEA Ltd. w Polsce.